Praca

Zatrudnimy pracownika na stanowisku: serwisant urządzeń grzewczych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie w terenie zleconych napraw i przeglądów serwisowych urządzeń grzewczych ,
  • ocenę prawidłowości wnoszonych  napraw gwarancyjnych ,
  • bieżącą opiekę nad wyposażeniem serwisowym firmy,

Wymagania:

  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń,
  • stosowne uprawnienia elektryczne, gazowe, ciepłownicze
  • duże umiejętności organizacji pracy własnej
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów (wiedza z zakresu techniki    grzewczej)
  • kreatywność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia,
  • dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz środki wspierające realizację zadań ( m.in. samochód służbowy, laptop, telefon).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV
na adres:  biuro@wolf-serwisfirmowy.pl

Będziemy kontaktowali się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje złożone w procesie rekrutacji nie będą zwracane.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz.926, ze zm.).”